Meble kuchenne

Meble kuchenne.
Proponujemy kompleksowe usługi projektowania, produkcji i profesjonalnego montażu umeblowania kuchennego. Oferowane przez nas meble na zamówienie charakteryzują się wysoką jakością, a także połączeniem estetyki z funkcjonalnością. Proponujemy bardzo korzystne ceny.

Szafy do wnękowe i garderoby

Szafy na wymiar to sprawdzony i skuteczny sposób na wykorzystanie wszelkiego typu, mało ustawnych wnęk w różnego rodzaju wnętrzach. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i montażu szaf na wymiar. Jeżeli interesuje Państwa szafa wnękowa – kompleksowo odpowiemy za jej realizację – od projektu, przez pomiary, a na montażu skończywszy. Produkowane przez nas szafy na wymiar zapewniają estetyczny wygląd, funkcjonalność i najwyższą jakość owocującą wieloletnią trwałością.

Meble łazienkowe

Wykonywane przez nas meble łazienkowe na wymiar są trwałe i solidne. Wytwoarzamy je dla Państwa z materiałów o podwyższonej odporności na wilgoć. Dokładamy starań, by wizualnie zwiększyć małą przestrzeń lub podkreślić walory większego pomieszczenia. Jeżeli są Państwo zainteresowani meblami do łazienki prosimy o kontakt.

 

Tagi

kuchnie szafy

Oferta

Meble na wymiar, szafy, kuchnie itp, zapoznaj się z naszą ofertą.

Galeria

Zapraszamy do galeri gdzie prezentujemy wybrane realizacje.